Утре ще е слънчево и още по-горещо, температурите ще достигнат 38 градуса

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (3)
16:29 / 07.08.2013
913
През нощта ще бъде ясно и почти тихо, а утре отново слънчево и горещо. Ще духа слаб източен, в Източна България североизточен вятър. Максимални температури между 33° и 38°.

Атмосферното налягане ще бъде малко по-високо от средното за август и през деня ще остане почти без промяна.

Слънчево ще бъде и над планините. Ще духа предимно умерен североизточен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра около 26°, на 2000 метра - около 18°.

Над Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа морски бриз. Максимални температури между 28° и 31°. Температурата на морската вода е 25° - 26°. Вълнението на морето ще бъде 1 - 2 бала.


Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Варна:
Стартира важен проект в "Гръцката махала" във Варна
Варна прие Общинската програма за закрила на детето за 2025 г.
Сигнал от жител на "Владислав Варненчик": Треви до метър и ухапва...
Заловиха варненските Бони и Клайд
Мъж сви хранилка за диви животни край Варна
След фалшиво положителен тест за дрога: Катастрофирал на пътя Вар...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).