Внимавайте днес по бул. "Чаталджа" във Варна, по-добре заобиколете района

Автор: Димитър Щерев
Коментари (0)
08:32 / 17.05.2024
3536
Днес от 14:00 часа до 16:30 часа заради аварийно отстраняване на сухо и опасно дърво, както и подрязване на сухи клони, временно ще бъде затруднено движението по булевард "Чаталджа".

Дейностите ще бъдат извършвани в участъка от светофара на  бул. "Осми приморски полк" по продължение на бул. "Чаталджа" до южния вход на пазара, посочват от отдел "Дейности по защита на населението"

Препоръчваме на гражданите да изберат алтернативни маршрути в този времеви период, за да бъдат избегнати задръствания на пътното платно.

Припомняме, че на 29 април там се счупи голям клон, който се стовари върху платното. За щастие инцидента се размина без пострадали. Явно той е принудил властите да направят оглед на района и да набележат потенциално опасните дървета.

Виж коментарите (0)

Още по темата (426):
28.04.2025 По проект: Ремонтират поликлиника край Варна
25.04.2025 Внимавайте по кръстовищата във Варна
17.04.2025 Варненка гневно: От 8.15 часа до 9.05 часа преминах това разстояние
15.04.2025 Важно нещо ще бъде извършено за този участък във Варна
14.04.2025 Не минавайте от днес по тази улица във Варна
10.04.2025 Кметът Благомир Коцев с важно съобщение за ремонтите във Варна
Още новини от Новини от Варна:
Стартира важен проект в "Гръцката махала" във Варна
Варна прие Общинската програма за закрила на детето за 2025 г.
Сигнал от жител на "Владислав Варненчик": Треви до метър и ухапва...
Заловиха варненските Бони и Клайд
Мъж сви хранилка за диви животни край Варна
След фалшиво положителен тест за дрога: Катастрофирал на пътя Вар...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).