Жената, пострадала в катастрофата по бул. "Цар Освободител", е с опасност за живота

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
13:27 / 08.12.2016
2885
Жената, пострадала в тежката катастрофа по бул. "Цар Освободител" снощи е с множество травми и с опасност за живота, съобщиха от полицията.

Ето и официалното съобщение по случая: 

На 07.12. т.г., около 16:30 ч., на кръстовището на бул. "Цар Освободител" и ул. "Поп Димитър", което е регулирано със светофарна уредба, е възникнало ПТП между л.а. "Форд", управляван от 24 годишен мъж и л.а. Пежо 206, управлявано от 22-годишен мъж. 

Вследствие на ПТП-то е пострадала 65-годишна пътничка в л.а. "Пежо", която е транспортирана в болница. 

Установено е, че същата е с фрактура на основата на черепа, фрактура на носни кости и др. травми. Настанена е за оперативно лечение в отделение "Неврохирургия", има опасност за живота й. Причините за възникване на ПТП-то са в процес на установяване. Образувано е Досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Изписаха от болница децата, пили белина в детска градина във Варн...
Благомир Коцев: Над 2500 бегачи участваха в маратона днес, това е...
Силно земетресение разтърси тази балканска държава
Започва Маратон "Варна 2025", очаква се да събере стотици бегачи
Пасища на цената на златото във Варненско: Съществуването на малк...
Защо писателят Христо Стоянов се отказа от наградата "Варна"


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).