Спортните новини: Днес (2) | Вчера (1)
Всички новини за: 07 декември 2020 г. « 06.12.2020 | 08.12.2020 »
20:01 / 07.12.2020
Жребият за квалификационните групи за класиране на световното първенство в Катар през 2022 бе изтеглен тази вечер. България попадна в Група C за... цялата новина

17:25 / 07.12.2020
Най-добрият български съдия в момента - Георги Кабаков, отново получи наряд за Шампионската лига. Този път пловдивчанинът ще е четвърти арбитър ... цялата новина

16:12 / 07.12.2020
На днешното си редовно заседание, проведено при стриктно спазване на противоепидемичните мерки, Изпълнителният комитет на Българския футболен съ... цялата новина

16:11 / 07.12.2020
Отборът на Лудогорец II победи Нефтохимик с 2:0 в странен мач от 16-ия кръг на Втора лига. Двубоят продължи едва 10 минути, тъй като гостите ста... цялата новина

09:38 / 07.12.2020
Министърът на младежта и спорта Красен Кралев връчи петте големи приза “Златен пояс" 2020 на Националната асоциация на бойните спортове (НАБС). ... цялата новина

09:07 / 07.12.2020
Претендентът за световната титла по бокс в тежка категория - Кубрат Пулев, който бе тестван за коронавирус в събота, остана карантиниран до вчер... цялата новина

Престижно! Григор Димитров, Надал и Джокович са фаворитите за титлата в Рим
Д-р Теодор Борисов: През 60-те години българските национали имат най-големите успехи
Двукратният европейски шампион по вдигане на тежести Александър Пелешенко загина на фронта в Украйна