Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Добруджа удари с 2:0 Спартак
Автор: Екип Varna24.bg 17:56 / 10.10.2009Коментари (13)2777
© Ole-bg.com
Добруджа нанесе втора загуба на Спартак Варна в Източната Б група, след като в отложения двубой от шестия кръг победи с 2:0 на свой терен.

Варненци изпусанаха няколко голови положения преди почивката, като най-чистото бе пропиляно от Димитър Воденичаров в 45-ата минута. В началото на второто полувреме Иван Павлов-Швайца стреля в аут от изгодна позиция, а малко след това след негов пас трима футболисти на соколите се разминаха с топката. В 54-ата минута Божанов излезе сам срещу вратаря на Спартак Свилен Симеонов, но би в ръцете му, а в 59-ата падна и първия гол. Тодор Данков бе точен от фаул. В 76-ата минута Георги Няголов удвои разликата, а до края на срещата добричлии удариха и греда.

0

няма значение тая загуба сигурен съм че ще се завърните в а група успех соколи.BLUE SHARKS FOREVER.Бургас и Варна са сини градове а зелените псевдо отбори като мазута и еклерите са за циганите
-1

Еклери противни пишете си там дето ви е мястото, а именно при ши*аното отборче!
0

Браво добре се представихте срещу този сериозен отбор :)
-1

Не знам как я правите тази сметка за нашето "отпадане". Напоследък все за това си говорите, ама едва ли някой от вас има достатъчно мозък да погледне класирането в дясно и да приложи елемантарни аритметически правила и действия, учени в 2ри клас. За едно си прав, в "А" група нямате никакво място. Там ви очакват нови неприятни резултати в дербито. В това може да си напълно сигурен.