Черно море пада с 3:0 от Левски

Коментари (3)
16:29 / 21.11.2009
2487
Левски победи с 3:0 на Черно море в двубоя от 13-ия кръг на А група, който се игра на стадион Георги Аспарухов в София. В 23-ата минута Жоазиньо наказа грешка на Илко Пиргов и откри с топовен шут по диагонала, като преди да мине голлинията, топката се удари в горната греда. В 28-ата минута пък Седрик Бардон удвои резултата в полза на домакините, след като бе точен от дузпа. Тя бе отсъдена заради нарушение на резервата Мамуту Кулибали срещу Жоазиньо. В 74-ата минута Николай Димитров отбеляза третото попадение за домакините в двубоя.

Левски - Черно море 3:0
Левски: Митрев, Миланов, Рабех, Милиев, Минев, Сърмов, Бардон, Тасевски (77 Г. Христов), Жоазиньо (70 Н. Димитров), Кръстовчев, Зе Соареш (83 Йовов)

Черно море: Пиргов,Бачев, Домакинов, Александров, Ели Маркес, М. Лазаров (46 Какалов), Борносузов, Д. Георгиев (51 Здр. Лазаров), Петков (20 Кулибали), Илиев, Манолов

Голмайстори: Жоазиньо (23), Бардон (28 дузпа), Н. Димитров (73)
Жълти картони: Сърмов; Домакинов
Съдия: Александър Костадинов