Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Дубълът на Черно море тресна ЦСКА
Автор: Екип Varna24.bg 13:55 / 30.11.2009Коментари (1)1058
© Ole-bg.com
Дублиращият отбор на Черно море победи ЦСКА с 1:0. Мачът се състоя на базата на червените в Панчарево. Единственото попадение бе дело на Николай Колев в средата на второто полувреме. След добра многоходова акция топката попадна в Колев, който стреля с левия крак, вратарят Кирил Михайлов не се намеси добре и изпусна топката в мрежата си. Десетина минути преди края червените останаха с човек по-малко, след като за втори жълт картон бе изгонен Гоцов. Двубоят бе изгледан от почти целия треньорски щаб на армейците.

Съставът

Ивайло Маринов, Пламен Цветков, Севдалин Стайков, Красен Костов, Камен Трифонов, Дилян Георгиев (ж.к., 85-Петър Николов), Валентин Вардаров (ж.к.), Петър Петров, Николай Колев (83-Димитър Желязков), Румен Николов (88-Крум Аврамов), Тодор Колев

0

Браво момчета! Бийте ги сега и после пак при мъжете.

Григор Димитров написа нова глава в кариерата си с първи 1/4-финал на "Ролан Гарос"
Григор Димитров пред "Фокус": Можеха по-рано да ни преместят, само нашите два мача не бяха изиграни