България U15 отстъпи на Босна и Херцеговина

10:05 / 13.05.2022
798
Юношеският национален отбор на България до 15 години допусна минимална загуба с 0:1 от тима на Босна и Херцеговина във втория си двубой от група B на приятелския международен турнир "Влатко Маркович“ в Хърватия. Керим Алайбегович отбеляза единственото попадение в края на първото полувреме.

Нашите момчета могат да съжаляват, че не се поздравиха поне с равенство, тъй като и през двете полувремена пропуснаха изгодни положения пред вратата на съперника.

Следващият двубой на България U15 от надпреварата е днес от 16:30 часа срещу Северна Македония.

Съставът на България: 12. Георги Дойчинов, 2. Кристиян Йорданов, 3. Деян Кирилов (41 – 19. Крум Стойчев), 4. Михаил Полендаков, 5. Божидар Петров (50 – 17. Юлиан Гилов), 6. Кристиян Ирмиев (62 – 21. Ивайло Костов), 7. Денис Гивеждов (36 – 11. Александър Джамов), 8. Живодар Жеков, 9. Марсел Бибишков (50 – 16. Теодор Райков), 10. Виторио Шотев, 18. Тарек Жензарли (41 – 15. Мартин Димитров).

Селекционер: Калоян Георгиев.