НачалоФутболБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (5)
Всички новини за: 13 май 2019 г. « 12.05.2019 | 14.05.2019 »
14:44 ч., 13.05.2019 г.
Женският национален отбор по волейбол на България отпътува днес за две контроли със световния шампион Сърбия. Проверките между двата тима са 14 ... цялата новина

12:35 ч., 13.05.2019 г.
Халфът на Лудогорец Марселиньо спечели при изключителна конкуренция приза за Футболист №1 на месец април според InStat Index. Класацията бе учре... цялата новина

Локомотив Пловдив проявява интерес към защитник на втородивизионния Черноморец (Балчик). Това разкри самият наставник на тима от Балчик Георги И... цялата новина

10:17 ч., 13.05.2019 г.
Специалист, подвизавал се в пловдивските Ботев и Локомотив, се завръща отново в Първа лига. Става въпрос за украинеца Игор Кулиш, който преговар... цялата новина

09:56 ч., 13.05.2019 г.
Българският национален отбор за девойки до 17 години не успя да достигне до полуфиналите на Евро 2019. Българките изиграха последния си мач от г... цялата новина

Отборът на "Родопа 2002" спечели втория кръг от шампионата по спинингов риболов. Турнирът се проведе на река Въча, а състезателите от всичките о... цялата новина

09:57 ч., 13.05.2019 г.
Председателят на Българската федерация по гребане Свилен Нейков похвали организацията на приключилата в Пловдив Световна купа.

"Имаме... цялата новина

Десислава Георгиева завърши четвърта във финала на женския скиф от Световната купа по гребане в Пловдив. Златният медал спечели Лиса Схеенаард о... цялата новина

09:14 ч., 13.05.2019 г.
Кметът на Варна Иван Портних и директорът на дирекция "Спорт“ Кристиян Димитров наградиха победителите при мъжете в класическата дестинация на м... цялата новина

08:35 ч., 13.05.2019 г.
Автомобилният състезател Димитър Илиев - осемкратен национален шампион, с навигатор Петър Стойчев - световен шампион по плуване, спечелиха Рали ... цялата новина