Черно море би два пъти Локо (Пд) във Варна в Елитните групи

16:50 / 19.09.2022
958
Юношите на Черно море записаха два успеха срещу връстниците си от Локомотив Пловдив в Елитните групи до 15 и 17 години.

“Моряците" на Тошко Колев победиха съперника с 3:1 в среща от 7-ия кръг на шампионата. Гостите поведоха в резултата в 13-ата минута, но с голове на Стефан Стефанов и Емо Няголов варненци стигнаха до обрат още преди почивката. През втората част “зелено-белите" създадоха доста ситуации пред вратата на пловдивчани, но успяха да реализират само една чрез Виктор Иванов.

В Елитната група до 17 години Черно море победи черно-белите с 1:0. Единствения гол в срещата реализира Кристиян Евдокиев в 20-ата минута.

В следващия кръг и двата отбора на Черно море гостуват на Етър във Велико Търново. 15-годишните играят от 13 часа в събота, 24 септември, а 17-годишните 15 часа.

Съставът на Черно море U15: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Кристиан Маринов, Мартин Пенчев, Денислав Младенов, Йордан Тодоров, Виктор Иванов, Емануил Няголов, Стефан Стефанов, Кристиан Михайлов (Андриян Калев, Теодор Костадинов, Илля Калашник, Петър Николов, Кирил Петров, Никола Захариев, Преслав Петков)

Съставът на Черно море U17: Георги Ненов, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Александър Киров, Кристиян Иванов, Димитър Ковачев, Петър Маринов (Антоан Манасиев, Даниел Георгиев, Ивайло Димитров, Кристиян Стоянов).