Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Ботев Враца с категорична победа срещу Черно море в контрола
Автор: Екип Varna24.bg 20:54 / 29.06.2023Коментари (0)734
© Facebook: BotevVratzaOfficial
Черно море записа загуба в третата си контрола от лятната подготовка. Футболистите на Илиан Илиев отстъпиха с 1:3 на Ботев Враца по време на лагера в Правец.

Момчил Цветанов изведе Ботев Враца напред в резултата в средата на първото полувреме, а Мартин Милушев изравни малко преди края на първата част. Мартин Кавдански засече с глава центриране от фаул и реализира втори гол за Ботев Враца по-малко от 10 минути след началото на второто полувреме, а крайният резултат беше оформен в заключителните секунди на мача от Браян Переа.

Контролата с Ботев Враца беше последната за Черно море, а играчите на Даниел Моралес до момента имат още една планувана проверка, която е срещу АПОЕЛ Никозия, на 3 юли отново в Правец