Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Фенският клуб громи с 12:0, дерби ще има
Автор: Екип Varna24.bg 19:01 / 08.09.2010Коментари (0)2415
© studiodechev.com
Отборът на феновете на "соколите" разпиля "Суворово“ с 12:0 в двубой от турнира за Купата на Аматьорската лига. Срещата се игра в "Тополите“, където домакините откриха резултата още в 30-ата секунда с гол на Румен Александров. До почивката изражението набъбна до 4:0 след точни удари на Марко Илич, Милен Братоев и Венци Маринов, който се разписа с мощен удар от повече от 25 метра. През второто полувреме хеттрик за отбора на старши треньора Бойко Каменов заби Атанас Йовчев, а по веднъж точни бяха Марко Илич, Радослав Жорев, Тодор Тодоров, Петър Алексиев и Мартин Великов.

Така на 15 септември възпитаниците на Каменов излизат в ново издание на дербито със"Спартак 1918“. Срещата ще се играе на неутрален терен, като вариантите на този етап са Албена, Аксаково или Суворово.