Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Фенският тим бие 3:1 в Белица
Автор: Екип Varna24.bg 19:46 / 12.09.2010Коментари (5)1325
© studiodechev.com
Отборът на феновете на "соколите" победи с 3:1 като гост отбора на "Белица" от едноименното силистренско село. Двубоят започна вихрено за отбора на Бойко Каменов, който откри още в 5-ата минута чрез Живко Бояджиев. Опитния халф засече с глава центриране на Марко Илич. Малко по-късно сърбинът покачи на 2:0. Иван Караджов напредна от дясно центрира остро топката и Илич със страхотен шут почти реши изхода на срещата. След почивката домакините върнаха един гол, но силите им стигнаха само за това. Фенският тим продължи да диктува темпото и да владее инициативата. В 65-ата минута Бояджиев от тъч намери непокрития Румен Александров, който оформи крайния резултат.
Съставът
Ив. Маринов, Алексиев, В. Маринов, Жорев, М. Любенов, Бомбов, Пенев (75 Йовчев), Бояджиев, Илич (82 Великов), Александров, Караджов (90 Демиров)

+2

Тоз пък помак под мен какво е зацвилил като на строеж на инжстрой. Ганьо, първо си името на "кранист", и после викай тъй на колегите си на "ебекта".
+2

Браво бре. Дано да се съберем повечко хора утре на Спартак, че мачът е малко рано за нас работещите извън Инжстрой и да ги сцепим "Дупките".
Горд член на "Глас народен", начело със Светльо Хиподилски! Бивши комунисти няма! Б(*П, ГЕйРБ, ДуПеСе и Атака - в Батака! Време е за промяна!