Фенският тим бие 3:1 в Белица

Коментари (5)
19:46 / 12.09.2010
1326
Отборът на феновете на "соколите" победи с 3:1 като гост отбора на "Белица" от едноименното силистренско село. Двубоят започна вихрено за отбора на Бойко Каменов, който откри още в 5-ата минута чрез Живко Бояджиев. Опитния халф засече с глава центриране на Марко Илич. Малко по-късно сърбинът покачи на 2:0. Иван Караджов напредна от дясно центрира остро топката и Илич със страхотен шут почти реши изхода на срещата. След почивката домакините върнаха един гол, но силите им стигнаха само за това. Фенският тим продължи да диктува темпото и да владее инициативата. В 65-ата минута Бояджиев от тъч намери непокрития Румен Александров, който оформи крайния резултат.