Черно море загуби с 2:3 с много спорна дузпа, изпусна да изравни в края
Автор: Екип Varna24.bg 16:02 / 20.09.2010Коментари (7)2537
© studiodechev.com
Черно море загуби с 2:3 от Левски двубоя си от седмия кръг на "А" група. Още в 1-ата минута Георги Божилов удари греда за домакините. "Сините" обаче поведоха с 2:0 до 30-ата минута. В 21-ата Сашо Александров-Кривия изведе по прекрасен начин отдясно Даниел Младенов и младокът с мощен диагонален шут заби топката в горния десен ъгъл на Илко Пиргов. В 30-ата пък Жоазиньо центрира от фаул и Йордан Милиев вкара с глава за 0:2, изпреварвайки Илко Пиргов. След гола треньорът на домакините Велизар Попов бе пратен в трибуните заради спор със съдиите.
На полувремето треньорът направи две корекции в състава си. На мястото на Димитър Петков и Радослав Бачев в игра влязоха Йордан Юруков и Дончо Атанасов.
Георги Божилов успя да намали резултата на 1:2 в 50-ата минута. Той се разписа с мощно воле след центриране от корнер и избита топка от Милиев. В 63-ата минута Левски поведе с 3:1. Реферът Николай Йорданов свири много спорна дузпа, виждайки нарушение на Илко Пиргов срещу Дарко Тасевски. Арбитърът бе заобграден от футболистите на Черно море, които бяха категорични, че Пиргов е пипнал първи топката. В крайна сметка Гара Дембеле направи 3:1 от бялата гочка. Варненци не се предадоха и тръгнаха да намаляват резултата, а Велизар Попов смени Даниел Димов с Марио Жардел. В 79-ата минута домакините имаха претенции за дузпа, след като Дончо Атанасов бе   съборен в наказателното поле. Николай Йорданов обаче остана безмълвен. Това още повече амбицира варненци и се стигна до втори гол във вратата на Георги Петков, автор на който бе капитанът на домакините Георги Илиев. В 83-ата минута полузащитникът се разписа след добра тройна комбинация, в която участваха още Георги Божилов и Данчо Юруков. В последните минути Георги Божилов имаше възможност да изравни, но нямаше късмет.
Като титуляри за домакините започнаха Илко Пиргов, Сашо Александров, Танко Дяков, Александър Александров, Радослав Бачев, Даниел Димов, Димитър Петков, Георги Илиев, Ели Маркес, Даниел Георгиев и Георги Божилов. "Сините" пък почнаха с Георги Петков, Дъстли Мюлдер, Сержиньо Грийн, Шакиб Бензукан, Веселин Минев, Йордан Милиев,  Александър Александров-Кривия, Даниел Младенов, Жоазиньо, Дарко Тасевски и Гара Дембеле, а през втората част влязоха Александър Киров, Иво Иванов и Мариян Огнянов.

+2

ЦСКА и Левски са наистина най- големите боклуци на България. Нека не забравяме и как последните години съдиите подкрепят и Ч.Море срещу по- слабите отбори. Точно заради тази съдииска мафия Българския футбол е на това ниво. Ч.Море се бори мъжки и заслужаваше поне точка. Истински и обективен фен на Спартак. Успех Моряци, ние като не можем поне вие... Варна над всичко!
+2

50 ГОДИНИ СЪДИИСКИ ПОДАРЪЦИ ЗА ГОВЕДА И ПРАСЕТА ! ИЗМИСЛЕНИ ТИТЛИ И КУПИ ! ЖАЛКО Е ДА СИ ФЕН НА ОТБОРИ ЗАПОчВАщИ ВСЕКИ МАч 14 СРЕщУ 11 ! БЕЗБРОИ ДУЗПИ, АВАНТИ , ФУТБОЛЕН СЪюЗ, СЛЕПИ "ЖУРНАЛИСчЕТА " И ОЛИГОФРЕЗИРАНИ ФЕНчЕТА ! ЖАЛКИ СТЕ БОКЛУЦИТЕ НА Б-Я - цска и левски !!!
на 20.09.2010 г.
0

Върхът на айсберга обаче бе дузпата за Левски. Телевизионните повторения показаха, че вратарят Пиргов първо играе с топката и протестите му срещу съдията са напълно основателни.
-1

Черно море - Николай Йорданов 2:3!Само това ще кажа!Измисленото милиционерско отборче ФК Динамо Шопландия го подкрепят постоянно съдиите!Втория гол на милиционерите е нередовен, никаква дузпа, 100% такава за Черно море, спестен червен картон на Дембеле за удар без топка!Ами честита ви съдийска победа компклексирани селяни от село Подуене дето 90% от феновете са комплексари живущи извън София и най-вече Ултра комплексирани селяни живущи във Варна - това е фракцията на Динамо Подуене във Варна!САМО ЧЕРНО МОРЕ ШАМПОИН!