Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Капитанов при националите сред реми на юношите
Автор: Екип Varna24.bg 18:30 / 28.09.2010Коментари (0)538
© Ole-bg.com
Юношите старша възраст на "Черно море“ завършиха 1:1 като гост на "Пирин 2001“ в среща от IX кръг на "А“ елитна група, играна в село Покровник край Благоевград. На връщане към Варна отборът остави в София Илиян Капитанов, който днес започна подготовка с юношеския национален отбор до 19 години за европейските предквалификации през октомври.
"Моряците“ откриха през второто полувреме с гол на Иван Добрев, но след като направиха няколко пропуски, допуснаха изравняване в даденото от съдията продължение. "При 1:0 Янчо Андреев и Илиян Капитанов изтърваха да решат мача. Накрая четвъртият рефер обяви, че продължението ще е само една минута, но получихме гол с глава в 93-та мин и 15-а секунда“, каза за "Народно дело“ наставникът Венцислав Маринов.