Спортните новини: Днес (3) | Вчера (0)
Спартак 1918 громи с 6:1 Бяла, Мартинов с хеттрик
Автор: Екип Varna24.bg 18:12 / 29.09.2010Коментари (3)1254
© studiodechev.com
След хеттрик на Иван Мартинов "Спартак 1918“ срази "Черноморец“ (Бяла) с 6:1 в среща от 8-ия кръг на Североизточната "В“ група. Нападателят откри резултата в 18-ата мин, когато бе изведен сам срещу вратаря, излъга го и насочи топката под гредата. В 35-ата мин обаче Николай Ненков-Касата изравни със свиреп шут.

След почивката в игра се появи 18-годишният дебютант Борис Василев-Турбото, който направи страхотен мач. Техничарят хвърли великолепен пас на Мартинов и нападателят от воле направи 2:1. Пак след пасове на Борис Мартинов на два пъти и Пламен Иванов се разминаха с нови попадения. Логичното обаче стана в 73-ата мин, когато Турбото напредна и вкара майсторски под плонжа на вратаря – 3:1. Три минути по-късно отново Борис Василев подхвана контра, която бе продължена от Георги Иванов към Мартинов, и той оформи своя хеттрик за 4:1. В 83-ата мин Борис Василев реализира втория си гол с нисък удар с левия крак – 5:1. Крайният резултат фиксира Георги Иванов-Гонзо в 86-ата мин.

"Спартак 1918“: Митев, Бекяров, Михалев, Димитров, Чипев, Желязков, Пл. Иванов, Драголов (46 Б. Василев), Мартинов (78 Луго), Няголов (46 Г. Иванов)

Черноморец Бяла: Господинов, Вълев, Троев, Велков, Ненков, Демиров, Кръстев, Стефанов, Стоянов, Чобанов, Великов

Горд член на "Глас народен", начело със Светльо Хиподилски! Бивши комунисти няма! Б(*П, ГЕйРБ, ДуПеСе и Атака - в Батака! Време е за промяна!