Григор Димитров ще излезе отново утре по обед да доиграе двубоя си от трети кръг на турнира от сериите "Мастърс 1000" в Мадрид.
Това съобщиха от ATP, разпространявайки пълна програма за утрешния ден.
Първата ни ракета и 15-и поставен в основната схема ще посреща при 6:4, 5:4 в своя полза срещу англичанина Джейкъб Фърнли.
Двубоят е втори поставен на централния корт "Маноло Сантана" в комплекса в испанската столица и ще започне веднага след мача при жените между световната номер 2 Ига Швьонтек от Полша и рускинята Диана Шнайдер, чиято среща стартира в 12:00 часа българско време.
Това означава, че около 14:00 часа най-късно трябва да видим отново първата ни ракета. Днес мачът между Димитров и Фърнли бе прекъснат поради гигантска авария в елетрозахранването, която остави милиони без ток в Испания, Португалия и Франция.
Българската звезда в тениса 
ЗАРЕЖДАНЕ...
Коментарите са на публикуващите ги. Blagoevgrad24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.