Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (7)
Пребиха спортния журналист Екатерин Дончев
Автор: Екип Varna24.bg 12:26 / 26.09.2011Коментари (0)957
©
Варненският спортен журналист от сайта Brigadasport Eкатерин Дончев е бил пребит около 2 часа тази сутрин в курорта Златни пясъци, съобщи самият той. Екатерин е с 10-сантиметрова рана отзад на главата, а цялата му риза е била напоена с кръв. В момента той се възстановява у дома.
Преди минути Еката, както всички колеги го знаем, пусна и описание на случилото се в своя сайт. Ето как е описал той случилото се:
"Искам изрично за подчертая, че случката тази нощ, в курорта "Златни пясъци", няма нищо общо с каквито и да са политически, спортни и други страсти. Един инцидент, който може да се случи с всеки един от нас.
Какво всъщност се случи:
На излизане от един от хотелите в курорта, реших да ползвам услугите на едно от чакащите таксита. Предложената ми тарифа от 40 лв. за около 10 км до Евксиноград не ми допадна и заявих това на шофьора в колата.  Отдалечавайки се от стоянката на такситата реших да си поръчам такова по телефона. В това време получих удар по главата и ме ритнаха през краката. Паднах на земята облян в кръв. Това е! Как се прибирах окървавен само аз си зная след като вече никое такси не искаше да ме вземе като ме вижда в какво състояние съм.
Още веднъж искам да подчертая ДЕБЕЛО! Инцидентът няма нищо общо с работата ми като журналист и публикациите в нашия сайт.
Благодаря на всички приятели и колеги за оказаната помощ и подкрепа!".
Екипът на www.ole-bg.com желае на Еката по-бързо възстановяване!







Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
Карлос Насар разкри пред "Фокус": На 17 също щях да съм олимпийски шампион
Над 300 деца се включиха в турнира "Атлетиката търси талант" във Варна
Илиан Илиев обяви пълната група за предстоящите приятелски мачове
Турнир по хандбал в памет на Евгени Китанчев се проведе във Варна
XI Varna Channel Cup 2025 вдига платната на новия ветроходен сезон в България
Класиране Резултати
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Варненци във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Статистика: