Българският национален отбор проведе официалната си тренировка преди утрешния финал на турнира "FIFA Series 2026" срещу домакина Индонезия.
"Лъвовете“ победиха с 10:2 Соломоновите острови, а домакините от Индонезия с 4:0 Сейнт Китс и Невис.
Единствен на облекчен режим се подготвяше Доминик Янков, който получи травма в първата среща, като с него се занимаваха физиотерапевтите.
Заниманието днес започна с дълги разигравания, след което футболистите минаха в традиционния "квадрат“, а малко по-късно селекционерът Димитров увеличи интензивността на заниманието и тимът отигра различни тактически замисли преди утрешния мач.
Зареждане ...

18:29 / 29.03.2026
1778












Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.