Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Черно море продължи с доброто си представяне срещу ЦСКА на "Тича"
Автор: Екип Varna24.bg 15:37 / 10.11.2012Коментари (0)979
© Bulphoto
Отборите на Черно море и ЦСКА не се победиха и завършиха 0:0 след здрава битка на тежкия терен на "Тича".

Първата възможност за гол се откри пред "моряците" след четвърт час игра, когато Дончо Атанасов проби отляво и центрира към непокрития Георги Илиев, който със странична задна ножица се опита да изненада стража на "армейците", но ударът му излезе в аут.

ЦСКА бързо отговори и още в следващата атака Платини намери Анисе в пеналта, който стреля силно, но Китанов спаси. В края на първата част гостите изтърваха чисто голово положение. Мишел Платини се озова сам срещу вратаря и стреля, но Китанов пак спаси. При добавката на Тодор Янчев топката се отклони в Росен Колев и излезе в корнер.

През второто полувреме ситуацията на терена не се промени особено, като единствените заплахи пред двамата вратари идваха след изпълнения на статични положения.

Най-чистото положение през вторите 45 минути дойде едва в даденото от съдията продължение, когато Миро Манолов пробва от близо 25-метра, но Черни отново показа класа и изби в корнер.

Черно море - ЦСКА 0:0

Черно море: 33. Китанов, 25. С.Александров, 15. А.Александров, 3. Р.Колев, 4. Д.Димитров, 5. Камазола, 6. Бергонси, 10. Манолов, 11. Д.Атанасов, 21. Г.Илиев, 14. Божилов

ЦСКА: 12. Черни, 11. Бандаловски, 66. Крачунов, 19. А.Попов, 4. Венков, 5. Янчев (к), 8. Саша, 10. Сержиньо, 17. Анисе, 99. Присо, 23. Платини