Преди Берое - Черно море
Автор: Екип Varna24.bg 12:39 / 21.04.2013Коментари (0)840
© impactpressgroup.org
В последния мач от 23-и кръг от 19:00 часа днес Берое е домакин на Черно море в Стара Загора.

Наставникът на заралии Петър Хубчев се готви да пусне голяма част от титулярния си състав. При пълен успех зелено-белите ще си осигурят на 95% оставането в "А" група. Очаква се на стадиона да има 5000 души, които да подкрепят своите любимци.

Берое ще заложи на обичайната си схема 4-5-1 и според развоя на мача домакините може да заиграят с двама нападатели. Очаква се в халфовата линия да се появи алжирецът Амир Сюд вместо португалеца Алберто Лоузейро, който виси с четири жълти картона и ще бъде съхранен за 1/2-финалния мач срещу Славия в четвъртък. В халфовата линия ще бъдат още бразилецът Елиаш Да Силва и Георги Андонов, има вариант сред титулярите да попадне Дончо Атанасов, който ще играе срещу бившия си отбор Черно море. Давид Каядо ще атакува по лявото крило, а атаката ще води Венцислав Христов.

Гостите от Черно море имат само 21 точки и не могат да са сигурни за оцеляването си. Треньорът на тима Георги Иванов-Гонзо ще заложи на схема 4-1 -4-1. На вратата ще е Георги Китанов, а като крайни защитници ще излязат Живко Атанасов и Себастиян Комел. В сърцето на отбраната ще са Росен Колев и Александър Александров. Пред опорния халф Еденилсон Бергонси ще бъдат Георги Илиев и Самуел Камазола. По крилата ще са Кристиян Идалго и Симеон Райков, а единственият нападател на гостите ще бъде Георги Божилов.