Ранен гол прекърши "моряците" под Аязмото

20:55 / 21.04.2013
2516
Отборът на Черно море загуби гостуването си на Берое с 0:1 в последен мач от 23-ия кръг на "А" група.

Единственото пападение под Аязмото падна в 3-ата минута, когато Георги Андонов отблизо засече центриране от корнер на Пламен Крумов.

"Моряците" имаха чудесна възможност да изравнят в края на първата част, но стражът Иван Караджов отрази удар на Камазола от около 30 метра.

След почивката варненци се втурнаха в предни позиции, но до чисти голови положение така и не можаха да достигнат възпитаниците на Георги Иванов-Гонзо

Така след този кръг Черно море остава на точка от застрашената зона. Берое се изкачи на 8-ма позиция с 31 точки.

Берое - Черно море 1:0
1:0 Георги Андонов 3'

Берое: 73. Караджов, 17. Крумов, 5. Стойчев, 3. Зафиров, 28. Пенев, 27. Джоман, 71. Саюд (Елиаш), 88. Каядо, 29. Мартинс (Иванов) , 11. Д. Атанасов (Христов) , 7. Андонов;

Черно море: 33. Китанов, 16. Сталев (Паломино) , 15. Александров, 91. Ж. Атанасов, 18. Комел (Колев), 6. Бергонси, 5. Камазола (Инканго), 21. Г. Илиев (к), 83. Идалго, 14. Божилов, 11. Райков;