Черно море разби с 5:0 Верея в младшата възраст

09:49 / 05.09.2013
915
Юношите младша възраст на "Черно море" разбиха с 5:0 "Верея" (Стара Загора) в домакински мач от 4-ти кръг на Елитната футболна група за 17-годишни. Още през първото полувреме варненци показаха класата си, пропускайки дузина голови положения, а няколко техни попадения бяха отменени заради спорни засади.

Веднага след почивката, още в 46-ата минута Николай Минков, откри от пряк свободен удар. Само 8 минути по-късно пак той удвои след асистенция на национала Даниел Димитров. Класиката в резултата дойде в 60-ата минута след самостоятелен пробив на Димитров. В 67-ата минута централният нападател Валери Йосков направи 4:0. Крайният резултат се оформи с хеттрик на Минков в последната минута на мача.

Треньорът на "Морето" Тодор Каменов каза, че е доволен от играта и резултата. Той се надява победите да продължат и в следващия кръг, когато момчетата му гостуват на "Лудогорец".

"Черно море 17": Валери Вълев, Валери Христов (40 - Костадин Георгиев), Слави Георгиев, Давид Дарадански, Красимир Крумов, Милен Николов (65 - Кристиян Събев), Емил Илиев, Даниел Димитров (70 - Кристиян Петков), Николай Минков, Стефан Иванов (50 - Христо Иванов), Валентин Йосков.