Черно море потопи Видима-Раковски в Севлиево

11:07 / 14.10.2013
1206
Отборът на "Черно море" постигна в Севлиево обрат срещу "Видима-Раковски" в мач от 11-ия кръг на Елитната футболна група до 19 г. Момчетата на Станислав Стоянов губеха на почивката с 0:1, но след сърцата игра през второто полувреме показаха, че са по-класният тим на терена и се стигна до съвсем друго цифрово изражение в мача - 3:1.

За "моряците" вкараха Александър Попов в 62-ата минута. Кристиян Пешков удвои 20 минути по-късно, а влезлият като резерва Влади Маринов оформи резултата в последната минута.

"Черно море": Кристиян Христов, Петко Цанков, Преслав Дошков, Симеон Неделчев, Сами Миланов, Васил Иванов, Мартин Костадинов (90 - Енчо Стойков), Александър Попов, Кристиян Пешков (89 - Петър Иванов), Николай Иванов (59 - Влади Маринов), Карен Мадоян (79 - Михаил Ангелов).