Старшата на "моряците" с първа загуба

16:49 / 20.11.2013
1292
Юношите старша възраст на Черно море допуснаха първа загуба в Елитната ни футболна група до 19 години. В отложен мач от 2-ия кръг моряците загубиха гостуването си на Литекс с 0:2.

След равностойни първи 30 инути, две индивидуални грешки на варненци наклониха везните в полза на домакините.

През втората част гостите доминираха тотално, но нямаха шанс в завършващата фаза на атаката, а и ловчанлии се бяха окупирали добре в своята половина.

Наставникът на черноморци Иван Николов заяви пред клубния сайт, че е доволен от показаното на терена с изключение на последните 10 мин на първото полувреме, които са се оказали фатални за крайният изход.

В събота моряците които въпреки поражението запазват лидерската си позиция в класирането - отново ще гостуват, този път на Берое в Стара Загора от 14 ч.