Черно море завърши наравно 1:1 с Атирау

19:41 / 31.01.2014
1758
Черно море завърши наравно 1:1 с Атирау /Казахстан/ във втората си контрола по време на лагера на отбора в Турция.

Казахстанският тим откри резултата в 30-ата минута чрез Филип Рудник, който изпълни отлично пряк свободен удар в близост до наказателното поле на Черно море. В 64-ата минута след центриране от корнер, Кирил Котев засече топката с глава и я прати във врата на Атирау за 1:1. До края пред двата отбора се откри по едно голово положение, но резултатът остана непроменен.

В първата си контрола по време на лагера в Турция Черно море победи хърватския Драговоляц с 1:0.

Съставът на Черно море: Китанов, Александров, Котев, Атанасов, Венков, Еденилсон, Паланков, Георгиев, Божилов, Коконов, Бакари (Дашев, Станчев, П. Петров, Сталев, Костадинов, Попов, Йовчев, Цанков, Минков, Пешков, Йосков, Ат. Петров, Расим)