Спартак с втори пореден успех

17:54 / 09.03.2014
1330
Спартак Варна се наложи с класическото 3:0 срещу Пирин (Разлог). Това бе втора поредна победа за "соколите" в "Б" група, а в герой за тях се превърна новото попълнение Деян Христов отчел се с два гола.

Деян Христов даде откри резултата в 33-ата минута след като се възползва от неразбирателство в защитата на гостуващия тим и отблизо вкара за 1:0.

В 49-ата минута Деян Христов бе изведен сам срещу вратаря и с прецизен удар удвои аванса на Спартак.

Четвърт час преди края Иван Минчев фиксира крайното 3:0 от фаул. Това бе и дебютно попадение за играча с екипа на варненци.

Спартак: Денчев, Ст. Георгиев, Патев, Дянков, Тодоров, Минчев, Кямил, Веселинов (74 - Желязков), Ботев (79 - Неделчев), Борисов (86 - Събков), Д. Христов