Черно море измъкна ценно равенство в Ловеч

19:21 / 13.03.2014
909
Черно море стигна до ценно 0:0 при гостуването си на Литекс в Ловеч, в първи мач от 27-ия кръг на "А" група.

Противно на очакванията, "моряците" започнаха по-добре и организирано двубоя.

В първите минути Черно море организира няколко опасни атаки, които Божилов пропусна да завърши голов.

Първият сериозен удар в посока вратата на варненци бе едва в 21-та минута, когато Момчил Цветанов пробва своя мерник, но Китанов улови.

Все пак домакините стигнаха до най-чистото положение преди почивката. Джордан стреля, но ударът му срещна гредата.

През второто полувреме равностойната игра продължи, но и двата отбора бяха по-предпазливи с наближаването на края на мача.

До края на мача головете положения бяха малко и така двата отбора разделиха точките след 0:0.