Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Съдия се изгаври при загуба на Черно море на "Армията"
Автор: Екип Varna24.bg 18:50 / 27.04.2014Коментари (0)1049
© Bulphoto
Черно море загуби с 0:2 гостуването си на ЦСКА в последен мач от 35-ия кръг на "А" група. Победата на "червените" дойде след голове на Иван Стоянов в 36-ата минута и автогол на Кирил Котев в 38-ата минута.

Въпреки поражението, варненци може само да са доволни от представянето си на "Българска армия", защото по нищо не отстъпиха на противника си.

И да искаха да си тръгнат с нещо от София възпитаниците на Георги Иванов-Гонзо, това нямаше как да се случи, тъй като рефера Георги Димитров беше облякал "червения" екип днес.

При комфортна преднина от 2 гола, именно само той не видя 100% дузпа на Мболи за нарушението му срещу Иван Коконов.

Това вбеси целия т
© Bulphoto
Въпреки, че бе бесен за неотсъдената дузпа срещу Коконов, Гонзо прие с усмивка решението на Георги Димитров
реньорски щаб на "моряците", като дори Гонзо потърси обесения от 4 съдия са този постъпка на Димитров, но и това не даде резултат - дузпа така и не бе отсъдена.

Минути преди края домакините останаха с човек по малко, след втори жълт картон на Фо-Поре.

В следващия кръг Черно море приема Ботев, докато ЦСКА има тежкогостуване на Лудогорец.

ЦСКА - Черно море 2:0