Спортните новини: Днес (5) | Вчера (4)
Гонзо се сбогува начело на Черно море със загуба от Лудогорец
Автор: Екип Varna24.bg 21:34 / 18.05.2014Коментари (1)1012
© Bulphoto
Георги Иванов-Гонзо загуби послединя си мачкато старши треньор на Черно море. Младият специалист загуби с 1:3 гостуването си на шампиона Лудогорец в последен мач от за този сезон в "А" група. Както е известно от лятото Гонзо се завръща на "Георги Аспарухов".

Шоко изведе "орлите" напред още в 7-ата минута. Бразилецът беше точен след страхотна триходова атака на шампионите и с безпощаден удар не остави шансове на вратаря Ник Дашев.

Стенли Окоро възстанови равенството 4 минути по-късно. Христо Златински загуби топката елементарно в центъра на терена, Валери Домовчийски напредна и изведе Окоро, който преодоля Владислав Стоянов с шут между краката на вратаря.

Жуниор Кишада изведе отново Лудогорец в 20-ата минута. Нападателят на се разписа след отлично двойно подаване с Христо Златински.

Резервата Кристиан Китов фиксира крайното 3:1 в края на срещата. Юношата на Лудогорец вкара първото си попадение с екипа на разградчани след корнер.

Дебют за варненци направи 17-годишният страж Христов. Младокът се появи след почивката на мястото на Ник Дашев и остави много добри впечатления с изявите си.

Лудогорец - Черно море 3:1