Спартак прати Витоша във "В“ група

09:53 / 19.05.2014
1013
Спартак победи Витоша с 2:1, в мач от 26 последен кръг на първенството в "Б" група, игран на стадион "Спартак".

Срещата започна с минута мълчание в памет на най-възрастния привърженик на "Спартак" - Бай Иван.

Петър Патев изведе варненци напред в 35-ата минута, но Мартин Дачев възстанови равенството в 66-ата. Попедното попадение за "соколите" реализира отново Петър Патев в края на мача.

След това поражение Витоша, заедно с отборите на Калиакра, Дунав и Академик Свищов изпаднаха във "В" група, а печеливш от въртележката в дъното е Ботев Гълъбово, който запази професионалния си статут.