Черно море унижи Векта в Пловдив

10:42 / 15.09.2014
794
Победа с 2:0 срещу "Векта" в Пловдив постигнаха футболистите на "Черно море" в мач от VІІ кръг на Елитната група до 17 г.

Наставникът Калоян Георгиев обаче заяви, че това е най-малкото, с което се отървали домакините предвид факта, че неговите момчета пропуснали над половин дузина изгодни положения.

Слави Славов откри в 20-ата минута след центриране на голмайстора Валентин Йосков. Последният заработи и вкара втория гол за "Морето", реализирайки в 60-ата минута дузпа, отсъдена заради нарушение срещу него.

Така варненци вече са 3-ти в класирането на Елитната футболна група до 17 г. В следващия междинен VІІІ кръг те играят на стадиона под Аспаруховия мост срещу "Левски".