Георги Китанов със счупен крак
Автор: Екип Varna24.bg 19:39 / 19.10.2014Коментари (0)813
© Bulphoto
Двама играчи на варненци в болница след мача с Берое
Двама футболисти на Черно море бяха откарани с линейка до Спешния център във Варна по време на мача от 12-ия кръг на "А" група с Берое (4:0). Нервите на футболистите на гостуващия отбор буквално не издържаха след четвъртия гол на Черно море и започнаха безразсъдно да влизат в краката на съперника.

При едно такова пострада стражът Георги Китанов. Той e със съмненията са за счупен крак. Вратарят получи тежката контузия след зверско влизане на Гади. За нарушението футболистът на Берое получи директен червен картон, а на вратата на варненци застана Миро Манолов поради изчерпания брой смени.

В 94-ата минута пък след сблъсък с Мапуку резервата Слави Сталев извади рамото си и бе откаран с втора линейка в болницата.