Черно море загуби от Дунав в контрола

16:47 / 11.02.2015
1022
Черно море допусна домакинска загуба с 0:2 от Дунав (Русе) в предпоследната си контрола от зимната подготовка.

Треньорът на варненци Никола Спасов даде почивка на титулярите и пусна в срещата резервите на тима и и беше включил в разширения състав седем юноши на клуба.

Гостите поведоха в 16-ата минута, а голмайстор стана Мирослав Будинов. Вторият гол за Дунав реализира Николай Колев в 62-ата минута.

Срещата се игра на стадион "Младост" във Варна при изключително студено и ветровито време. Последната проверка на Черно море е в събота срещу Добруджа. Мачът е на стадион "Младост" във Варна от 13.00 часа.

Черно море: Николов - Стоичков, Ж.Атанасов, Сталев - Кулибали, Ем. Илиев, Расим - Ил. Неделчев, Златинов (75-Йовчев), Коконов - Ж.Петков.

Дунав: Цанков, Пърнаров, М..Димов, Милчев, М. Илиев, Д Димов, Читаков, Васев, Будинов, Димитров, Колев