Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Очакван успех за младшата на "моряците" в Русе
Автор: Екип Varna24.bg 17:42 / 21.03.2015Коментари (0)954
© chernomorepfc.bg
Юношите младша възраст на Черно море взеха гостуването си на Дунав с 2:0. Двубоят от 29-ия кръг на Елитната ни футболна група до 17 г, се игра на изкуствения терен в Русе и въпреки многото кадрови проблеми варненци стигнаха до крайният успех.

В 25-ата минута Светослав Павлов изведе гостите напред, след като засече добре с глава центриране отляво.

Последваха пропуски и на двата отбора и в 70-ата минута с второто си попадение Павлов сложи точка на спора, като се оказа най-съобразителен при поредния ъглов удар пред вратата на домакините.

Пред клубния сайт наставникът на победителите Калоян Георгиев изрази задоволството си от мъжеството и характера на своите момчета.

Срещата по различни причини пропуснаха петима от титулярите на моряците: голмайстора Валентин Йосков, Валери Христов, Илиан Илиев, Кристиян Събев и Христо Илиев.

На 25 март от 10.30 на стадиона под Аспаруховия мост Черно море, който е на 6-о място в класирането приема в отложен мач връстниците си от Ботев Пд.