Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
Спартак и Локомотив губят във Варна
Автор: Екип Varna24.bg 11:30 / 30.03.2015Коментари (0)300
© hcspartak.com
Хандбалистите на Спартак завършиха първи след редовния сезон в "А" група. В последния мач, който беше протоколен, варненци изгубиха от Добруджа с 28:34 (16:18) в зала "Владислав".

"За нас тази среща нямаше значение. Дадохме почивка на четирима титуляри и пуснахме в игра всичките ни юноши", уточни президентът на спартаклии Росен Добрев.

В първия си мач, след като спечели турнира за Купата на България, Локомотив (Варна) също записа загуба у дома - от НСА с 23:25 (12:14).

Така възпитаниците на Никола Карастоянов останаха на четвърто място и в полуфиналния плейоф ще се изправят срещу градския съперник Спартак. В серията се играе до две победи от три мача, като състезателите на Пенко Златев са домакини в първия двубой на 5 април от 15 ч. в Камчия. Вторият мач е на 19 април.

Другият полуфинал изправя един срещу друг Фрегата и Добруджа.