Спортните новини: Днес (4) | Вчера (2)
Плувците на Астери с 27 медала
Автор: Екип Varna24.bg 11:42 / 31.03.2015Коментари (1)604
27 медала, от които 12 златни, 9 сребърни и 6 бронзови, спечелиха плувците на Астери (Варна) на турнира "Цветница" в София. В състезанието взеха участие 443 спортисти.

Калина Николаева подобри два национални рекорда в дисциплината 100 м гръб с време 1,11,66 (предишното постижение бе 1,12,56 на Василики Кадоглу от 2014 г.) и в дисциплината 100 м кроул с време 1,03,97 (предишното постижение бе 1,04,60 на Калина Николаева от февруари 2015 г.).

Щафетите при момичетата в състав: Азра Янък, Петя Бонева, Василики Кадоглу и Калина Николаева спечелиха първо място и златни медали на 4х50 м смесена и 4х50 м свободен стил.

Медали в индивидуалното класиране спечелиха Кристиан Костов, Лукерия Лобанова, Петя Бонева, Илиан-Александър Петров, Ясен Бонев, Цветин Георгиев, Габриела Тимнева, Мишел Захариева, Азра Янък, Калина Николаева и Василики Кадоглу.

Показва коментари на vpdyankov
премахни филтъра

0

Явно е някакъв смотан малък турнир - ето резултатите от републиканското първенство: мъже и жени - Място Клуб Точки 1 Mladost'91 566.55 2 Damini Lv 510.27 3 Psk Cherno More 464.01 ... 25 Asteri 19.64 В старша възраст въобще ги няма А ето и младша възраст - Място Клуб Точки 1 Mladost'91 246.62 2 Psk Cherno More 158.33 3 Albatros'2001 127.84 ... 16 Asteri 47.75

Ето колко български спортисти ще участват на Игрите в Париж това лято за момента
Аматьорските футболни лиги във Варна отново се обединяват в помощ на Павел Станчев