Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Дубълът на “Морето" тресна Локо Пд
Автор: Екип Varna24.bg 11:03 / 27.04.2015Коментари (0)1010
© chernomorepfc.bg
В мач от Младежката футболна група (втора фаза - II шестица, V кръг) дублиращият тим на "Черно море" победи с 3:1 "Локомотив" (Пд) на стадиона под Аспаруховия мост във Варна.

Още в 10-ата минута гостите поведоха след грешка във варненската отбрана. Пет минути по-късно обаче Бекир Расим изравни, след като засече едно центриране на Илиян Неделчев.

Резултатът стана 2:1 в 20-ата минута, когато се изяви Валентин Йосков, засякъл с глава пас на Карен Мадоян.

Надмощието на "Морето" продължи до края на мача и в 70 минута Бекир Расим с прехвърлящ удар оформи крайното 3:1

Единият от наставниците на "Черно море" в тази възраст - Тодор Каменов, похвали момчетата. Според него победата е логична с оглед показаното на терена.

"Черно море U21": Злати Златев, Тони Стоичков, Ангел Стоянов, Слави Сталев (75 - Красимир Крумов), Александър Йовчев, Тони Атанасов (60 - Александър Попов), Карен Мадоян, Илиян Неделчев, Кристиян Пешков (80 - Никола Николов), Бекир Расим, Валентин Йосков