Четвъртият в първенството няма да играе в евротурнирите
Автор: Екип Varna24.bg 08:56 / 30.04.2015Коментари (6)832
© Bulphoto
След класирането на Левски на финала за Купата на България стана ясно, че Лудогорец не може да направи дубъл и поради тази причина четвъртият в първенството няма да играе в евротурнирите.

В квалификациите на Шампионската лига ще играе родният първенец, а в предварителните кръгове на Лига Европа - вторият, третият в "А" група и носителят на Купата на България (Левски или Черно море).

В шампионата води Лудогорец с 55 точки, следват Локомотив София с 50, Литекс с 47, ЦСКА с 46, Берое с 44 и Ботев с 39.

-3

Интересно толкова много искахте да сте в първата шестица а няма да играете в Европа.Колко тъжно за вас канарчета и за чорбата.Хахаха
-2

Ами как ва ботяфъ няма ли да играят ба еееее ся ша са разплача.....
0

Някой още си вярват, че ще играят в ЛЕ лятото... Големи наивници са
0

Всъщност може и четвъртия да играе-ако Левски спечели Купата, но не получи лиценз за ЕКТ...
0

Сега излиза, че на практика точно четвъртият ще играе. Защото ЦСКА остава без лиценз за Европа.