Спортните новини: Днес (3) | Вчера (7)
Дубълът на Черно море с нелепа загуба от Локо Сф
Автор: Екип Varna24.bg 11:28 / 14.05.2015Коментари (0)1393
© Varna24.bg
Дубълът на Черно море записа нелепа загуба от Локомотив (Сф) с 1:2 в село Требич край столицата преди минути. Домакините откриха през първото полувреме, Мартин Костадинов изравни в 65-ата мин, а в 80-ата Локо стигна до второ попадение.

"Жалко, че паднахме, защото като цяло играхме по-добре. След 1:1 обаче изпуснахме две положения. Даниел Димитров изтърва сам срещу вратаря, а удар с глава на Неделчев бе избит от голлинията. Малко след това допуснахме колективна грешка в защита и получихме втори гол", заяви за "Народно дело" наставникът на "моряците" Станислав Стоянов.

В 84-ата мин тежко е пострадал централният защитник на Черно море Стоян Илиев от набор 98. Той паднал на тревата след единоборство с централния нападател на съперника и е откаран в "Пирогов" със съмнение за извадено рамо или увредена ключица.