Спряха правата на Бурабия

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:08 / 05.08.2015
1405
Дисциплинарната комисия на Българския футболен съюз спря правата на полузащитника на Черно море Мехди Бурабия. Той получи червен картон при успеха над Славия, тъй като в 85-ата минута бе провокиран от Диего и го изрита.

Комисията призовава главният съдия, единият асистент-съдия и съдийският наблюдател да споделят какво точно са видели на следващото заседание, което е другата седмица.

Така варненци няма да могат да ползват Мехди за срещата с Левски в събота, като надеждите им са той да играе срещу Лудогорец следващата сряда за суперкупата на България.



Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 2
Днес: 0
»


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).