Спортните новини: Днес (1) | Вчера (3)
Комфорт I вдигна трофея! Чанович и Буркхард наградиха най-добрите
Автор: Екип Varna24.bg 11:06 / 07.10.2015Коментари (0)1115
©
Комфорт I спечели по убедителен начин седмото издание на футболния турнир "За купата на Комфорт 2015". Във финалния мач отборът срази Комфорт с 8:2 след четири гола на една от звездите си Антонио Павлов. Трети завърши Хепи, който победи Мухтаров Клима с 4:2 в малкия финал.

Шоуто в зала "Владислав" наблюдаваха футболистите на Черно море Александър Чанович и Марчин Буркхард, които бяха в компанията на управителите на Комфорт ООД Атанас Костурков и Марин Йорданов.

Капитанът на Комфорт I Николай Кирчев получи купата от Атанас Костурков, а вторите от Комфорт бяха наградени от Марин Йорданов. Кирчев бе определен и за най-добър вратар, като приза му връчи Чанович. Халфът Буркхард пък награди голмайстора на турнира Антонио Павлов, който реализира 9 попадения. За първите четири отбора в класирането бяха подсигурени и парични премии.

Атанас Костурков благодари на отборите за спортсменската игра и майсторските изпълнения и заяви, че целта му е да увеличава мащаба на турнира и да няма ограничение за състезателите в него.

Съставът на Комфорт I: Николай Кирчев, Петър Михайлов, Петър Иванов, Никола Найденов, Антонио Павлов, Драгомир Николов, Николай Димитров, Калоян Иванов, Мартин Богданов, Костадин Иванов, Димитър Петров