Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Черно море размаза Монтана след 4 звучни плесници за 16 минути
Автор: Екип Varna24.bg 15:53 / 07.11.2015Коментари (1)867
© Varna24.bg
Черно море спечели категорично гостуването си в Монтана с 4:0 и вече е с 21 точки, само една по-малко от петия Славия.

Домакините бяха по-активни в началото на мача, без обаче да застрашат сериозно вратата на "зелено-белите". В 31-та минута грешка на Георги Китанов можеше да позволи на Монтана да поведе, но Кулибали бе най-близо до топката и я овладя.

Далечен изстрел на Стенио над вратата пък бе най-опасното, което варненци сътвориха за близо половин час игра.

Всичко се реши в рамките на няколко минути през второто полувреме.

Най-напред в 61-та минута Мехди Бурабия вкара във вратата на Монтана. Андреас Васев центрира и Бурабия красиво с крак прати топката във вратата на домакините.

След това в 65-та последва втори гол за Черно море, този път Матиа Курьор се измъкна от опеката на защитата и отблизо вкара втория гол.

Педро Еуженио прати Монтана в нокаут с трети гол за "моряците" две минути по-късно.

В 77-та Вареа отбеляза веднага след като се появи на терена след асистенция на Курьор.