Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
"Моряците“ се подготвят в "Царско село“ за "заралии“
Автор: Екип Varna24.bg 17:42 / 07.12.2015Коментари (0)1057
© chernomorepfc.bg
Eдна тренировка в столичния комплекс "Царско село" проведоха днес футболистите на Черно море, като преди заниманието наставникът Никола Спасов направи подробен анализ на вчерашната тежка загуба от Пирин. Спасов посочи допуснатите грешки с тенденция те да не се повтарят.

След това титулярите от двубоя с "орлетата" проведоха възстановително занимание, а останалите редовно.

В тренировката участие взеха почти всички играчи, като единствено Стефан Станчев, който получи тежък удар в главата след единоборство с Маркиньос, е оставен да почива, но вече се чувства по-добре. Мехди Бурабия също пропуска гостуването на "заралии", заради натрупани пет жълти картона.

За утре сутрин наставникът Никола Спасов предвижда още една тренировка в столицата, след което "моряците" потеглят към Стара Загора, където в сряда от 17:30 часа им предсоти много важен мач от четвъртфиналната фаза на турнира за Купата на България срещу тима на "Берое".

Съдия на сблъсъка между "заралии" и "моряци" ще бъде Георги Кабаков, като негови асистенти ще са Атанас Бозев и Румен Иванов. За четвърти рефер на срещата бе определен Георги Йорданов, а за съдийски наблюдател Петър Петров.

В Стара Загора варненци ще бъдат подкрепени от привърженици от фенклуба на Черно море, за които ръководството на клуба е осигурило безплатен превоз.