Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (5)
Георги Дерменджиев: Доволен съм от отбора
Автор: Екип Varna24.bg 16:21 / 12.12.2015Коментари (0)1153
© Varna24.bg
"Принципно моментът беше труден, но съм доволен от това, което направи отборът. Труден мач, срещу труден съперник. В крайна сметка ние победихме и това е удоволствието, защото тимът ще зимува на първо място", каза старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев след победата с 2:0 над Черно море.

"Керчев още не е готов. Не искам да спекулирам. Терзиев е друго качество, това е причината за смяната. Владо Стоянов е водеща фигура, той трябва да бъде вратар на този век на България. Той е футболист от много високо качество, футболистите му вярват и умее да командва много добре защитата", коментира той.

"Искам да задържа този отбор. Ако има добра оферта, някой може да си тръгне. Имаме наблюдения около един или двама футболисти. В зимната пауза е малко по-трудно привличането на футболист, който да е по-високо качество. И с двамата (Михаил Александров и Александър Александров) има разговори за подновяване, но ако има оферта, която да удовлетвори собствениците, ще се разделим", каза още Дерменджиев.


Още по темата: общо новини по темата: 10
12.12.2015
12.12.2015
12.12.2015
11.12.2015
11.12.2015
11.12.2015
предишна страница [ 1/2 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
Вижте цените на билетите за съдбовното домакинство на Черно море с Левски
Двама наказани се връщат за Черно море срещу Арда
»
Класиране Резултати
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Варненци във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Статистика: