Черно море отказа Виктория Волей (Пд) в първия полуфинален плейоф

21:42 / 23.03.2016
558
Виктория Волей (Пловдив) загуби гостуването си на Черно море (Варна) с 0:3 (- 22, - 21, - 17) гейма в първия полуфинален плейоф от мъжката Висша лига.

В серията се играе до две победи от три мача, като следващият двубой е в неделя (27 март) от 16 часа в залата на СОУ "Цар Симеон Велики" в Пловдив.

"Започнахме много добре първата част и дори водихме с 20:18. Направихме обаче няколко непредизвикани грешки и не успяхме да затворим гейма. Тогава може би падна и мотивацията ни. Общо взето - сами си създадохме проблемите, но ще се опитаме да вземем реванш", заяви пред клубния сайт на Виктория Волей старши треньорът Драган Иванов.