Първа победа за Черно море в контролите

13:46 / 10.07.2016
1872
Черно море постигна първа победа в предсезонната си подготовка. "Моряците" надиграха втородивизионния Септември (София) с 3:1 в контрола, която се състоя на стадиона в Разлог.

Още в 4-ата минута Септември поведе в резултата чрез Костадин Аджов, който се възползва от грешка на вратаря Александър Чанович.

Шест минути по-късно Георги Андонов изравни след грешка в отбраната на Септември.

В 25-ата минута капитанът Георги Илиев се разписа от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Владислав Романов.

В 58-ата минута Андреас Васев проби отлично по дясното крило до аут линията и върна топката към Георги Андонов, които не пропусна да се разпише за втори път в мача, оформяйки крайното 3:1.

Четвърт час преди края Мартин Газиев от Септември пропусна дузпа.