Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Дузпа донесе победа на "моряците" срещу Оборище
Автор: Екип Varna24.bg 12:41 / 16.07.2016Коментари (0)1906
© ПФК Черно море
Черно море победи втородивизионния Оборище (Панагюрище) с 1:0 в поредната си контрола, която се игра днес от 10,30 часа. Единственото попадение в мача падна от дузпа в 18-ата минута и бе дело на Неделчев.

В 12-ата минута дойде първата възможност за Черно море, при която Даниел Златков стреля с глава, но топката мина над вратата.

В 52-ата минута вратарят на Оборище изпусна топката след изпълнение на корнер, но "моряците" не успяха да се възползват от грешката му.

Десет минути по-късно силен шут на Минков премина на сантиметри край лявата греда.

Четвърт час преди края Георги Илиев пропусна да отбележи, след като бе изведен сам срещу вратаря, който обаче изби удара му с крак.

В 87-ата минута бе последният шанс за "моряците" да вкарат втори гол, но силният изстрел на Георги Андонов бе избит от вратаря на Панагюрище.