Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Два гола на Георги Андонов не стигнаха за успех срещу катарци
Автор: Екип Varna24.bg 12:24 / 02.09.2016Коментари (1)1987
© ПФК Черно море
Черно море загуби нелепо с 2:3 от катарския тим Ал Маркия в контрола, която се игра в курорта "Албена". Футболистите на Георги Иванов получиха гол буквално секунди преди края на спаринга.

"Моряците" поведоха в 16-ата минута чрез Георги Андонов, който изпълни перфектно пряк свободен удар. Катарците изравниха 20 минути по-късно след колективна грешка в отбраната на варненци.

В началото на второто полувреме Ал Маркия стигна до пълен обрат, вкарвайки за 1:2.

В 58-ата минута Черно море изравни с гол от дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка в наказателното поле. Точен от бялата точка отново бе Георги Андонов.

Така се стигна до последната минута, когато катарците изненадаха съперника си с трети гол.